Rady

 

 

Vše je z vlastních zkušeností, žádné vědecké poznatky od vývojářů hry Gotcha :-).

 

Zbraně: mnozí hráči Gotchy používají zbraň HPR7. Gotcha je velmi rychlá hra a se sniperem moc šancí nemáte. HPR7 má špatné zaměřování při běhu a vůbec pohybu, při střílení se snažíte nedržet Shift pro běh. Její výhody jsou rychlost střelby a hlavně obsah zásobníku. Při hře je dost často znát špatná odezva – ping a na nějaké přesné míření čas není, pokud někdo necampuje. Další hodně používaná zbraň je Flame 48. Ta je pravým opakem HPR7. Zaměřovací terč se při běhu prakticky nehne ale zásobník a dobíjení je horší, navíc vystřelí najednou pouze 12 ran, pak musíte opět zmáčknout spoušť. Někomu tato zbraň vyhovuje více – záleží také na zvolené mapě a taktice hráče.

 

Sekundární zbraně: tu kterou máte pokud vám dojdou kuličky v primární zbrani. Většinou používejte tu co má nejrychlejší střelbu a největší zásobník.

 

Granáty: tak tady je třeba si co nejvhodněji nastavit ovládání pro jejich vrhání – nejlépe scrolovací kolečko na myši a pak už jen trénovat jejich házení.

 

Taktika: opět záleží na mapě a také na tipu hry.

 

U FE – vlajky je asi nejlepší aby jeden hlídal vlajku a zbytek šel pro tu soupeřovu ale většinou se hraje jen na eliminaci (všechny soupeře postřílet).

 

TKTK – zabití krále, korunu by měl mít ten nejlepší z clanu aby toho co nejvíce ustál a ostatní ho brání co můžou.

 

TDM – team deathmatch, tak tady se stříli co se hne a čím více tím lépe.

 

Lagování: špatný ping. Hru by měl zakládat pokud možno někdo s co nejrychlejší rychlostí uploadu. Vypnout icq, skype, stahování dat atd. Ping zjistítě když při hře stisknete F11 a napíšete ping a stisknete enter, a čim menší čislo tím lépe.

 

Co dodat, určitě by to chtělo nějakou pořádnou lan pařbu kde se nikdo nemůže vymlouvat na odezvu, sekání a podobně. Doufám že takový turnaj jednou někdo uspořádá a všichni se tam setkáme.

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.